DLA DZIECI

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Sprawdź dostępność
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Dla Dzieci

Znakomite miejsce dla dzieci

Obiekt przygotowany jest do przyjmowania najmłodszych Gości. Sami jesteśmy rodzicami, dlatego przedstawiając naszą ofertę braliśmy pod uwagę potrzeby dzieci, jak również wygodę rodziców. Do dyspozycji Gości mamy łóżeczko turystyczne z materacem  oraz lekką pościel dla dzieci. Sala jadalniana wyposażona jest w krzesełko do karmienia oraz podkładki na stół.

Dla najmniejszych przygotowaliśmy KĄCIK MALUCHA: miejsce do zabawy dla dzieci, biblioteczka z książkami dla dzieci, kredki, kolorowanki, książeczki z zadaniami, zabawki, gry planszowe, tory drewniane, warsztat stolarski, tory do samochodzików, kuchnia, samochodziki.

Plac Zabaw

W ogrodzie

W ogrodzie przygotowaliśmy przestrzeń rekreacji i rodzinnej zabawy. Na najmłodszych gości czeka plac zabaw – trampolina, domek, zjeżdżalnie, piaskownica i huśtawki. Oraz mnóstwo zielonej trawy dla wszystkich, by pograć w piłkę, wybiegać się albo zwyczajnie poleżeć na leżaku lub w hamaku.

UWAGA! Znajdujemy się w terenie górskim, a obiekt posadowiony jest na terenie o dużej różnicy wysokości. 

Atrakcje wodne

Basen i balia zewnętrzna

 Wewnęrzny mini basen z przeciwprądem i zewnętrzna balia z gorącą wodą to atrakcje, które sprawią radość zarówno najmłodszym, jak i tym nieco starszym naszych Gości. Kąpiel na zewnątrz w gorącej balii w chłodny wieczór będzie niezapomnianym wydarzeniem dla Twojego dziecka, a wewnętrzny basen umili każdy deszczowy dzień.

Zimowe szaleństwo

Narty, snowboard, sanki i skitury!

Znajdujemy się w połowie wyciągu narciarskiego Ski-Lubomierz, wystarczy zapiąć narty i dobrze się odepchnąć by rozpocząć szusowanie. Przy wyciągu działa szkółka narciarsko-snowboardowa. W czasie małopolskich ferii organizowane jest także narciarskie przedszkole. Sprzęt można wypożyczyć zarówno u nas jak i w wypożyczalni przy wyciągu. Miłośnicy sanek również nie będą narzekać, zarówno na naszej posesji jak i w okolicy nie brakuje terenów idealnych pod saneczkowe szaleństwa. Nieco starsze dzieci zapraszamy do wypożycenia skiturów i rozpoczęcia swojej przygody z tym coraz bardziej popularnym sportem.

Górskie wędrówki

Ciężko o lepsze miejsce, w którym możesz wprowadzić dziecko w świat górskich wędrówek. Znajdujemy się bezpośrednio przy szlakach i ścieżkach edukacyjnych GPN, a w naszej wypożyczalni możesz zaopatrzyć się w niezbędny do górskich wypraw sprzęt. Co więcej, jeżeli wcześniej nas o tym poinformujesz przygotujemy dla Ciebie i Twojej rodziny drugie śniadanie na drogę.

Rowerowe szaleństwo

W okolicy nie brakuje malowniczych ścieżek rowerowych. Na jedne można jechać bezpośrednio od nas jak np. Lubomierz -Rzeki ( niebieski szlak wzdłóż rzeki Kamienica), na inne należy podjechać autem ( trasa rowerowa wokół Mogielicy, Czerwony Klasztor w Szczawnicy). Jeżeli jeszcze nie byłeś to koniecznie zabierz swoje dzieci na trasę Velo Dunajec! Świetnie przygotowana trasa z pięknymi widokami wokół jeziora Czorsztyńskiego. Dla dzieci od 7 r.ż wypożyczalnia Poza Szlakiem dysponuje rowerami elektrycznymi, mniejsze dzieci można zabrać na trasę w przyczepce.

Dalsze wycieczki

przy dłuższych pobytach

Planujesz dłuższy pobyt? Warto urozmaicić dzieciom wakację i zabrać je na jedną z licznych okolicznych atrakcji, jak np. Wyciąg narciarski Kasina Bike Park ( 20 min), spływ pontonem po Dunajcu ( 40 min), Wyciąg narciarski / Bike Park w Kluszkowcach, Zamek w Czorsztynie  (45 min), Zamek w Niedzicy ( 50 min), ścieżka w koronach drzew (90 min). 

Przewodnik po okolicy